چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

وزیر اطلاعات مفتضح شده و همدستان‌اش در رابطه با اسماعیل بخشی
امروزاسماعیل بخشی به همراه وکیل خود به مجلس رفته بود اما جلسه کمیسیون امنیت ملی بدون حضور او تشکیل شد. در این جلسه  ودر غیبت بخشی، وزیر اطلاعات وعواملش و چندتن از نمایندگان حضور داشته‌اند. در انتهای این جلسه که برای سناریو سازی علیه بخشی تشکیل شده بود با وقاحت و دروغ اعلام شد که بخشی شکنجه نشده و فقط درگیری‌هایی

با او بوده و همینطور بخشی به وابستگی به یک حزب خارج کشور اعتراف کرده است. این در حالی است که شدت دروغگویی و نوع سناریوی ویدئو کذب منتشره علیه بخشی آن مقدار احمقانه بوده که تعدادی از نمایندگان همان مجلس کذایی هم به آن خندیده و آن‌ را نپذیرفته‌اند.
اولا بخشی با دستبند و پابند و زیر ضربات شدید به اهواز منتقل شده و نمی‌توانسته با کسی درگیر شود. ثانیا شکنجه در زمان بازداشت در اطلاعات هم ادامه داشته. ثالثا اداره اطلاعات که عامل شکنجه بوده از ترس لو رفتن قضیه، اجازه اعزام بخشی و خانم قلیان به پزشکی قانونی را نداده است.
چهارما: در بازجویی‌ها نام تعدادی از احزاب خارج کشور آورده شده که بخشی هرگونه رابطه یا وابستگی با آن‌ها را ردکرده. هیچ فیلم اعترافی در کار نیست. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی هم میگوید: "البته در این قسمت صدا واضح نیست"! دروغ می‌گوید زیرا واضح است و بخشی وضوحا وابستگی به تمام احزاب داخل و خارج را ردکرده است.
پس از انتشار ویدئو مضحک کمیسیون امنیت ملی از صدا و سیما و رسانه‌ها، تعدادی نماینده در همان مجلس کذا، معترض شده و خواهان پس گرفتن ادعاهای ابلهانه کمیسیون امنیت ملی شدند.
تعدادی نماینده و نیزتعدادی از خبرنگاران صدا و سیما با تماس با بخشی، به طور ریاکارانه از پخش ویدئو ابلهانه اظهار پشیمانی کرده و خواسته‌اند بخشی بیش از این افشاگری نکند.
آنچه واضح است این استکه وزیر اطلاعات و عوامل همراهش جسارت رودرویی با بخشی را نداشته و مذبوحانه و زبونانه، پشت درهای بسته به سناریو بافی پرداخته اند. سناریویی که حتا از نظر سایرهمدستان خودشان باورپذیر نیست.
برای ما کارگران بدیهی‌ست که سخنان بخشی سراسر صحیح است و شکنجه‌های متعددی بر اسماعیل بخشی و خانم سپیده قلیان اعمال شده است. اما ترس وزیر اطلاعات که در راس قدرت امنیتی و همه کاره سیستم وحشت افکنی است یک دستاورد برای کارگران، افکارعمومی و وجدان‌های بیداراست.
آقای وزیراطلاعات! با فرار به پستوی کمیسیون امنیت ملی و ترس ازمناظره با اسماعیل بخشی بیش ازپیش باختی!
ما با تمام توان از اسماعیل بخشی، خانم قليان و آقای نجاتی حمایت میکنیم و در رسوا کردن شکنجه‌گران دوستانمان، کماکان تلاش خواهیم کرد.

خبر موثق ارسالی از کارگران- سه شنبه١٨ديماه
انتشارتوسط: کانال مستقل کارگران هفت تپه

ویدئوها

صحبت‌های افشاگرانه زهرا نویدپور، دختری که توسط نماینده ملکان در مجلس اسلامی، سلمان خدادادی، مورد تجاوز قرار گرفته و بعد او را کشته و جسدش را در خانه مادری‌اش انداخته است. این جنایت کار باید در دادگاه زحمتکشان و ستم دیدگان ایران محاکمه و مجازات شود.

بجز انقلاب ضد سرمایه‌داری راهی نیست

  ‫وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ما آمدند،‬ در دست‌شان کتاب مقدس داشتند و ما در دست زمین‌هایمان را داشتیم.
‫پنجاه سال بعد، ما در دست کتاب‌های مقدس داشتیم و آنها در دست زمین‌های ما را داشتند.‬
‫                                 "جومو کیانتا"‬


مذهب مردم را متقاعد كرده كه : مردی نامرئی در آسمانها زندگی می كند كه تمام رفتارهای تو را زیر نظر دارد، لحظه به لحظه آن را.
و این مرد نامرئی لیستی دارد از تمام كارهایی كه تو نباید آنها را انجام دهی، و اگر یكی از این كارها را انجام دهی، او تو را به جایی می فرستد كه پر از آتش و دود و سوختن و شكنجه شدن و ناراحتی است و باید تا ابد در آنجا زندگی كنی، رنج بكشی، بسوزی و فریاد و ناله كنی
ولی او تو را دوست دارد… !
                              " جورج كارلین"


کسانی که در مقابل ظلم متحد نمی‌شوند،

در زندان‌های ظالم یکدیگر را ملاقات خواهند کرد

برتولت برشت


 

وصیت نامه وحشی بافقی

روز مرگم هر که شیون کند از دور و برم دور کنید
همه را مست و خراب از می انگور کنید

مزد غسال مرا سیر شرابش بدهید
مست مست از همه جا حال خرابش بدهید

بر مزارم مگذارید بیاید واعظ
پیر میخانه بخواند غزلی از حافظ

جای تلقین به بالای سرم دف بزنید
شاهدی رقص کند جمله شما کف بزنید

روز مرگم وسط سینه من چاک زنید
اندرون دل من یک قلمه تاک زنید

روی قبرم بنویسید وفادار برفت
آن جگر سوختهء خسته از این دار برفت


بهشت بزرگترین فریب برای جهنم کردن دنیاست. کشوری که نام قبرستان‌هایش بهشت است، معلوم است مردمش در چه جهنمی زندگی میکنند

صادق هدایت


آنچه موجب خیزش توده‌ها برای انقلاب میشود، فقر نیست، بلکه پی پردن به علت فقر است

کارل مارکس


 

روی سخن‌ام با شماست ای حکومت‌گران، روشنفکران، روزنامه نگاران، نویسندگان و ای مردم ایران، این ملایان فریبکار و حجت الاسلام های مفتخوار میگویند در غیبت امام زمان حکومت حق ماست و هر کس غیر ما حکومت کند غاصب است. اگر از این زالوها جلو نگیرید و با آن‌ها مماشات کنید بزرگترین فاجعه در تاریخ ایران رخ خواهد داد. به هوش باشید، چشم و گوش خود را باز کنید!

                                      احمد کسروی


 

نمایش تعداد مطالب
93626

معرفی کتاب

نرگس دختر کارگر -  داستان کارگری


 


شیوه تولید أسیائی و ساختار اقتصادی جامعه ایران


 انسان در سیستم تفکر اسلامی


 سیمای دیگری از استالین


تحریف تروتسکیستی رویدادهای تاریخی


 گرگ‌ها و انسان‌ها


 تغییرات اجتماعی و نظام خانواده تا انقراض ساسانیان


 Lenin über Trotzki

 


حقوق زن در ایران

Go to top