خط سیاسی “انقلاب دمکراتیک و یا انقلاب دمکراتیک نوین“ در ایران، تسلیم پرولتاریا در مقابل بورژوازی لیبرال است. 
ایران یک کشور سرمایه‌داری است. نظام آن بر مبنای تولید صنعتی بنا گردیده و ثروت
در سایت حزب کمونیست ایران به تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۹نوشته‌یی از عباس منصوران با عنوان "ب‍رگی از تاریخ حزب کمونیست روسیه" درج گردیده است. به علت تحریفات تروتسکیستی رویدادهای تاریخی اتحاد شوروی در این مقاله، لازم می‌آید تا واقعیت رویدادهای اتحاد شوروی آشکار بیان گردد. نوشته زیر

تهدید فعالان محیط‌زیست توسط وزارت اطلاعات درپی انتشار ویدئوی تخریب منابع طبیعی

13/10/2021

شماری از فعالان محیط‌زیست توابع شهرستان آمل در پی انتشار ویدئوی تخریب منابع طبیعی، از سوی وزارت اطلاعات، تهدید شده‌اند.

بر اساس گزارشها گروهی با اخذ مجوز وزارت صنعت و معدن و با حمایت وزارت اطلاعات، یکی از کوه‌های منطقه حفاظت شده چلاو واقع در جاده هراز را با استفاده از مواد منفجره، در حد وسیعی تخریب کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، این اشخاص در مردادماه گذشته به بهانه دارا بودن مجوز معدن شن و ماسه، اقدام به تخریب این کوه در منطقه حفاظت شده چلاو کرده و به دلیل برخورداری از حمایت وزارت ضد ایرانی اطلاعات، هیچ کدام از مسئولان نهادهای ذی‌ربط در این امر مداخله نکرده‌اند.

پس از افشاگری و نشر ویدئوی تخریب کوه در کانال‌های تلگرامی متعلق به روستاهای منطقه، وزارت اطلاعات، ساکنان روستاها و فعالان محیط‌زیست را تهدید به پرونده‌سازی کرده است.

این نهاد ضد وطنی، ضمن برقراری تماس تلفنی با مدیران کانال‌های تلگرامی و درخواست حذف ویدئو از شبکه‌های اجتماعی، آنها را تهدید به بازداشت کرد.

مصاحبه در مورد عرفان مولوی

مصاحبه در مورد محیط زیست

مصاحبه در مورد فاشیسم